Vyberte stránku

Chci napsat něco o tom, co dělám. Jak se člověku píše o tom, co má rád, co mu přináší smysluplnost práce? Báječně. Tak s chutí do toho…..

Být s lidmi, to miluju. A taky to teď žiju. Seskupuji lidi, kteří milují cestování. Leckdy bych řekla, že to je trošku jiný lidský druh, ti cestovatelé :-). Protože, co je vlastně cestování? Poznávání nových míst, nových kultur, nových tradic, nových chutí…..A tak ti lidé, co milují cestování jsou neskutečně zvídaví. Jsou otevření novým věcem. Chtějí vědět víc, než jen to, co se jim nabízí. Chtějí si to prožít. A to je přesně to, co cestování přináší. Zážitky, prožitky, emoce a spoustu zkušeností.

Sama to mohu potvrdit. Dříve jsem cestovala s cestovkami, čili vše nachystáno, vše připraveno. Dnes cestuji on-line a je to neskutečná svoboda. Jasně, někdy jsou situace, kdy se potím na zádech, ale vždycky to zvládneme a pro příště jsme chytřejší. Někdy mi lidé říkají, kde se vzala ta moje vášeň pro cestování. No já nevím, prostě jsem ji objevila, tím, že jsem začala dělat to, co dělám. Začala jsem to zkoušet a postupně získávám jistotu.

To se vždycky směju, když mi kamarádky říkají, že ony by to nemohly dělat, že nejsou tak sebevědomé a že neumí obchod, natož vést lidi. Tak tomu se fakt směju, protože jsem ještě neviděla miminko, které se narodí jako super obchodník nebo super lídr. Tohle všechno se dá naučit. Má to jedinou podmínku. Musím chtít já. Nikdo jiný to za mě neudělá. Udělat ten první krok a pak další a další. A na té cestě mohu objevit tolik věcí o sobě. Že mě třeba baví pít a ochutnávat kávu. A taky si kupovat malinké hrnečky na kávu. Už mám malou sbírku :-), kterou náležitě používám.

Nebo jsem zjistila, že ráda fotím. Fotím hlavně domy, tím nezapřu moje stavařské vzdělání. Miluju detaily na fasádách domů, které pak tvoří celkovou atmosféru stavby. A je toho spousta, co objevuji na svých cestách. A to teď nemyslím jen cesty daleké, ale i ty blízké po Česku za lidmi, kteří chtějí vědět víc. A to je to, co mě nejvíc baví. Povídat si s lidmi o tom, jaké mají cestovací sny a kde už všude byli a co se jim tam líbilo. A co by ještě chtěli ve svém životě mít, či změnit. Někdy s nadsázkou říkám, že jsem kavárenský povaleč, který mění lidem život, pokud oni chtějí :-). Miluju lidi, miluju cestování a tak dělám to, co dělám. Byznys s cestováním………………..